Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbeteg lettem az orvosom...

Pánikbeteg lettem az orvosom szerint. Panikroham utani nap ti is kimerultek vagytok?

Figyelt kérdés
Este elvileg panikrohamom volt. Es most reggel olyan nyomott vagyok tole. Az orvosom felvallrol kezeli szerintem a panaszaim. Felek a szivinfarktustol, szulok kozott volt. Ti is kimerulteknek erzitek magatok egy panikrohamos este utan? Normalis ez?
2019. jan. 26. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Milyen egy pánikrohamos este?
2019. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazabol nemreg lettem az. Es ilyen volt tegnap este is hogy zsibbadt a karom es mintha a szivemnel szurt volna. Es ilyet meg nem ereztem. Nemtudom hogy szivproblema vagy csak panikroham, rastresszeles. Tulsullyal kuzdok, vagy esetleg az miatt zsibbadtam volna?
2019. jan. 26. 09:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok mindent rá lehet fogni pánikrohamra, nekem pl laktózérzékenység helyett sikerült pánikbetegséget diagnosztizálni. Kérj beutalót kardiológiára.
2019. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!