Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok pisilni ha más is...

Nem tudok pisilni ha más is van ott. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval már elég régóta küzdök ezzel a problémával, hogy ha bárhol elmennék és más is van ott rajtam kívül nem tudok pisilni. Vagy az kell, hogy teljesen egyedül legyek ott, vagy nagy tömeg és hangzavar legyen. Ezen a 2 eseten kívül nem sikerül sehogy se. Már egy ideje álmodok is ezzel a helyzettel, hogy elmennék wc-re de nem mindig sikerül álmomban sem. És ez elég kellemetlen, ha mondjuk egy hosszabb útra megyek és valahol megállunk de én nem tudok pisilni, mert mondjuk 4-en vagyunk bent csak a mosdóban és zavar, hogy ott várnak rám. Hogy oldjam meg ezt a problémát? (lány vagyok)

2019. jan. 26. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Pszichológus

Esetleg igeiglenes megoldásnak füles zenével vagy vízcsobogással

2019. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem vagy egyedül a problémáddal, amin egyébként csak te tudsz úrrá lenni. Ki kell kapcsolni a külvilág zavaró jelenlétét és nem azon görcsölni, hogy más is hallja a csurgatást.
2019. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
akkor neked még nem kellett pisilni igazán:D
2019. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát persze volt 1-2 alkalom amikor már annyira kellett, hogy sikerült úgy is, hogy nem egyedül voltam, de nem jó, ha pl. egész nap tartogatom. Néha szoktam, hogy befogom a fülem, de az se mindig segít.
2019. jan. 26. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy létezik a jelenség, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy miért nem megy a pisilés.
2019. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: velem is ez van. Te addig örülj, amíg nem tudod milyen..



L

2019. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!