Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Találok itt, vagy tudnátok...

Találok itt, vagy tudnátok ajánlani valakit aki egészségügyi szempontból tetőtöl-talpig megvizsgálna és ha kell tanácsot is tudjon adni?

Figyelt kérdés
Sokat keresgéltem az interneten, hátha ráakadok hasonló lehetőségre,de nagyon nem találtam elképzelésemnek megfelelőt.
2019. jan. 27. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tanácsot tudok adni,keresd fel a házi orvosod .
2019. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Milyen orvos legyen? bőrgyógyász, vagy nőgyógyász? ingyenes, vagy fizetős? nyíregyházi legyen, vagy zalaegerszegi? házhoz mész, vagy ő utazzon hozzád? Ilyen hülye kérdésre még az internet is kár.
2019. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
"orvos" címszó alatt keresd. :D
2019. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Talán mert nincs ilyen? Mégis milyen tetőtől talpig vizsgálatot akarsz?

Gyomortükrözést meg vastagbéltükrözést is?

2019. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten orvosra,hanem esetlegesen olyan valakire gondoltam,aki természetgyógyászatban vagy az orvostudományban eléggé jártas.Én mennék hozzá,ha megfelelő lenne számára.

Ötvenes éveimben járó,fiatalosan mozgó,az egészséges életmódot kedvelő férfi vagyok.

2019. jan. 27. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!