Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kifujtam az orrom és picit...

Kifujtam az orrom és picit véres lett a zsebkendő? Nagyon megvagyok ijedve.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és soha életemben nember vérzett meg az orrom maximum ha nagyon beteg voltam.

Most a hideg idő miatt folyt az orrom. Kifújtam és véres volt egy kicsit az orrvaladek. Teljesen bepanikoltam mert nem bírom a vért és most nyelni se merek és közben félek, hogy valami komoly elég hipochonder is vagyok


2019. jan. 28. 16:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ha beteg voltam a sok fújás miatt volt, hogy vérzett egy picit.
2019. jan. 28. 16:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod. Mármint ennyitől nem hiszem.
2019. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, semmi bajod. Nekem is ilyen, főleg ha sűrűbben, vagy erősebben fújom. Egy pici hajszál ér elpattan ilyenkor.
2019. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább tisztult az arcüreged .
2019. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egész nap fájdalma fejem és most a fejembe vettem hogy agyverzesem lesz vagy meghalok olyan magas a vernyomasom esetleg..szédülok is egy kicsit
2019. jan. 28. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj velem is előfórdúlt!Az előzző válaszólónak igaza van
2019. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, használj orrkenőcsöt, esetleg érerősítőt. Egyébként érdekesnek tartom, hogy lányként nem bírod a vért, elvégre minden hónapban látsz belőle eleget, de ez már nem kapcsolódik a kérdéshez.
2019. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs feleslegesen pánikolsz
2019. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!