Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok, három...

20 éves fiú vagyok, három napja szedem a Jutavit magne B6 kapszuláit. Mindig attól félek, hogy félrenyelek és belehalok, Mennyire jogos az aggodalmam?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, a szorongásoddal keress fel egy pszichológust!
2019. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vizet és bármilyen ételt ugyanúgy félrenyelhetsz. nem kell ezen aggódnod.
2019. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abban van valami, hogy a Jutavitét baromi nehéz lenyelni, nekem is volt szerencsém hozzá. Próbáld ki a Béres magnéziumot, az könnyen csúszik.
2019. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a kapszulákat, tablettákat, ezért Magnosolv granulátumot veszek, feloldod vízben és megiszod. Bár abban nincs B6 vitamin, de nekem arra nincs is szükségem, húsból, sajtból, tojásból és zöldségekből összejön annyi, amennyi kell.
2019. jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
Sajnos a jobban hasznosuló magnéziumok nagyobb tablettába férnek csak bele. A kisebb tabletták vagy azért kisebbek, mert kevesebb bennük a magnézium, vagy mert rosszul felszívódó vegyület van bennük. A Jutavitből majdnem háromszor annyi magnéziumnak van esélye felszívódni, mint a Béresből. Egyébként tabletták esetében sokkal inkább a tudatunk akadályoz a beszedésben, mert kajából jóval nagyobb falatokat is le tudunk nyelni. A Trükk, hogy valahogy hátra kell juttatni a tablettát és így nyelni egy nagyot, így még szárazon is lemehet.
2019. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!