Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen emésztőrendszeri...

Milyen emésztőrendszeri betegség állhat a háttérben? 19/L (Kínos kérdés)

Figyelt kérdés
Körülbelül 2-3 hónapja vettem észre, hogy sokkal nehezebb kakilnom, pedig a székletem laza, és nem csak a kakilás okoz gondot hanem a pukizás is. Sohasem tartogattam mindig félrehúzódtam és diszkréten elintéztem ha kellett. Most meg ha kell szellenteni össze kell kuporodnom és csak úgy sikerül. Valakinek van valami ötlete esetleg tapasztalata h mi lehet ez? Igazából így névtelenül leírni is vércikinek éreztem, nemhogy orvosnak elmondani az egészet.

#ciki #szellentés #rossz közérzet #Ürítési nehézségek
2019. jan. 30. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Nem kizárt, hogy nögyógyászati ok van, pontosabban végbélsérv, ami lényegében egyfajta méhsüllyedés, a hüvelyfal izmai nem megfelelöen feszesek, és emiatt lesz probléma. Mivel a végbél a hüvellyel párhuzamosan fut, ezért az sem normál helyzetben van, így megnehezíti az ürítést.

Nagyon egyszerüen lehet rajta segíteni, kezdd el a Kriston-féle intimtornát. Léteznek tanfolyamok is nagyon sok helyen, de meg lehet szerezni könyvben meg dvd-n is és meg lehet tanulni. Pár hét-egy-két hónap alatt teljesen helyre tudsz jönni, ha rendesen csinálod.

2019. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok folyadékot igyál,és rostost egyél. S igen ahogy az első írta mozogni is kellene hogy beinduljon a bélmozgás :) Ha nem segít semmi ajánlom neked Dr. Bánfalfi Pétert. Nagyon rendes ember.
2019. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. jan. 31. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!