Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Életmódváltás óta 5-6 óránál...

Életmódváltás óta 5-6 óránál többet nem tudok aludni. Járt már valaki így? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Októberben életmódot váltottam, egészségesen étkezem, sportolok, fogytam is rengeteget, illetve számos pozitív fizikai hatását érzem magamon. Viszont általában hajnal 1körül fekszem le aludni (munkarendem miatt ekkor tudok), és reggel 6-7 óránál nem tudok tovább aludni. Ez hónapok óta minden egyes nap így van. Korábban (az egészségtelen életmódom alatt) sokat aludtam és mégis állandóan fáradtnak éreztem magam, gyakran fájt a fejem stb, most ennek épp az ellenkezője igaz, bármilyen keveset alszok, nem érzem a fáradtságot. Viszont mostmár nagyon tartok tőle, hogy ennek hosszú távon következményei lesznek, mert nyilván nem normális ez a kevés alvás. Mi lehet az oka, és mit tehetnék? Járt már valaki így? Gyógynövényes altatók segíthetnek?

2019. jan. 31. 07:13
 1/1 Napsi2019 ***** válasza:
100%
Szerintem meg örülj neki, méregtelenedett a szervezeted és sokkal kevesebb alvás is elég neki a napi regenerálódáshoz. használd ki pozitívan a megnövekedett szabadidődet :)))
2019. jan. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!