Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hormonműködésemnek lehet...

A hormonműködésemnek lehet köze a súlyosbodó lelki állapotomhoz?

Figyelt kérdés
Mert ha kicsit is lehet hozzá köze, akkor ezen az alapon talán kérhetném az endokrinológiai kivizsgálást, a nőgyógyászomtól. Szedek hangulatjavítót, meg xanaxot is, mégis rettenetesen érzem magam. Egyébként a melleim is fájnak jó pár napja, pedig még több mint egy hét van a menstruációig. Az utóbbi hónapokban nagyon felerősödött a depresszióm. Persze beszélni fogok a pszichiáteremmel is. De lehet hozzá köze?

2019. jan. 31. 15:11
 1/3 anonim válasza:
Mondtad hogy fájnak a melleid ami valószínűleg magas ösztrogénszintre utal. Oka lehet, hogy ha sok cukrot eszel vagy esetleg a gyógyszer is tartalmazhat valami ilyesmit.
2019. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább a hormonproblémákra, hormonproblémákkal járó nőgyógyászati problémákra felírt gyógyszerek szoktak depressziót okozni.
2019. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
# 1 Igen, nekem is feltűnt, sok cukrot fogyasztok pl a kávéba is sokat teszek. De még plusz így is gyakran van édességhiányom. De nem csodálom ilyen nagy mértékű depresszió mellett. A szervezetem így próbálja ellensúlyozni a túlzott lehangoltságot. Nem tudom már mi az istent kezdjek magammal.
2019. febr. 1. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!