Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zuhanyzás? (több infó lent)

Zuhanyzás? (több infó lent)

Figyelt kérdés

Kicsit fura lesz a kérdésem de ne ítéljetek el kérlek:D

Már kiskorom óta kádban fürdök és nem szoktam zuhanyozni (tudom hogy mit gondoltok most:$).

A kérdésem az, ha zuhanyoztok akkor is használnunk kell tusfürdőt? Gondolom kell de nekünk nincs kabinunk szóval nem tudom feltenni sehová és csak a kezemben tudom tartani. Ez kicsit kényelmetlen.

Mit javasoltok?



2019. febr. 3. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem használunk tusfürdőt. Sőt, még a bőrt se húzzuk fel 😀
2019. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Persze hogy kell!

Nem viccből használjuk, mert jó kinyomni belőle, hanem azért, hogy ne legyünk büdösek, vagy éppen felfrissüljünk. Én általában a földre szoktam letenni, ha nincs tartó.

2019. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van kádatok, gondolom a sarkainál van több hely... Én ott tárolom a piperecuccaimat, de lehet külön falra ragasztható kis kosarat kapni, amibe bele lehet rakni a tusfürdőket, samponokat, stb.
2019. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért nem itél el senki hogy kádban fürdesz , de azért már inkább hogy ilyen béna vagy.

Tedd a kád mellé.

2019. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kissrác koromban én is csak kádban fürödtem. Szappannal! Nem is tusfürdővel. Vannak ma is, akik ezt használják. CSak azéert, met már kiment a divatból, nem rosszabb hatásfokú dolog az sem.
2019. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kicsit rosszul fogalmaztam bocsi

A zuhanyfejre gondoltam

2019. febr. 3. 19:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Na akkor fussunk neki mégegyszer!


Mire vagy kíváncsi?

2019. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hogy hová tegyem a zuhanyfejet amikor lemosom magam tusfürdővel?

Mert nincs tartója fent és nincs zuhanykabinunk csak egy kád.

2019. febr. 3. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Erre senki sem fog tudni válaszolni, mert ez helyi, gyakorlati probléma. Kell majd felszerelni, hogy legyen, amíg nincs megoldva, hát valami drótokat húzogathatsz keresztbe-kasul a fürdőszobán (ablakfogantyútól a radiátorcsőig, mit tudom én), amire akasztod. De jobb lesz, ha addig elzárod a vizet és leteszed. Mit mondjak, egy emelet is nehezen használható, amíg nem készült el a lépcsőház...


Azon meg ne szégyelld magad, hogy nem szoktál zuhanyozni, 10-ből 9 lakásban ez szintén kivitelezhetetlen, úgyhogy vagyunk még így pár milliárdan ezen a bolygón. Sőt, rengeteg lakásban hagyományos helyi gázbojler van, amiből vagy forró víz jön, vagy hideg, nem keverhető, mert akkor nyomáscsökkenés miatt rögtön leáll a melegítés. Tehát egyéb okból kifolyólag is elképzelhetetlen a zuhanyzás.

2019. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%

Akkor én most kirakom a tányért magam elég, de kaját nem rakok bele. Ne haragudj, ezt muszáj volt, te is tudod.. XD

Mondok én neked olyan taktikszot beszarsz! Zárd el addig például

-WÁOOO, MICSODA ÖTLET!

Vagy tedd rá a csapra addig, esetleg le a talajra

-NANE, MICSODA MEGOLDÁSOK! HA MA RENDELI MEG A FÖLDÖN IS ÁLLÓKÉPES GIGAMOSÓ 2EZRET, 59.999FT HELYETT CSAK 39.999FT-RT ELVIHETI, DE VÁRJON! EZ MÉG NEM MINDEN!

Ha ma rendeli meg a GIGAMOSÓ 2ezret, ajándékba kap még egy GIGAMOSÓ 2Ezret *GRÁTISZH*!!!

-WÁÚÚÚÚ :O

(Hogy értsd, elítéltelek a kédésed miatt XD :))))) )

2019. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!