Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez egészségügyileg függőség...

Ez egészségügyileg függőség és probléma vagy esetleg érdemes lenne a jövőben evvel a pályával foglalkoznom?

Figyelt kérdés

Tehát, lényegében azt vettem észre,hogy jobban szeretek foglalkozni a sorozatokkal,mint a saját életemmel,mert izgalmas,nem hétköznapi és még rengeteg érvet tudnék felhozni,hogy miért érdekelnek a sorozatok.

A Trónok harcának 7 évadát néztem meg most alig több mint egy hét alatt. 67rész átlagba legyen mondjuk 55perc egy rész = 61,4 óra,ha tovább osztom héttel akkor majdnem 9óra egy nap.

Azért ez már nem normális úgy gondolom,hogy majdnem 9óra megy el a napomból avval,hogy sorozatokat nézek.

Szabadidőmből megy ez nagyobb részt,de van hogy a kötelességeimnek a csúsztatásával jár,nyilván azért,mert evvel szívesebben foglalkozom.

Hiányérzetem lesz,ha vége van egy évadnak vagy résznek vagy az egész sorozatok és nem tudom tovább folytatni,kicsit hétköznapi nyelvben használt jelentésével a szónak,de depis is leszek talán,mert amivel eddig töltöttem a napom harmadát és amit szeretek,annak vége szakad.

Egyenlőre még komolytalan szinten,de felpattant az a gondolat,hogy valamilyen filmes szakmának a kitanulásával vagy bármilyen egyéb módon megpróbálnék elhelyezkedni,ezeknek a megszervezésében,hiszen talán ebben megtudnám találni azt,amivel szeretnék foglalkozni.


Bármilyen véleményt meghallgatok,ami ennek olvasásából megfogalmazódott.

De számomra sajnos,nem lesz már ennyi szabadidőm és nem tudom tovább folytatni ilyen mértékben ezt,ez pedig zavar.


2019. febr. 5. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
“Válassz olyan munkát, amit szeretsz és egy napot sem kell dolgoznod az életedben.” (Konfucius)
2019. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1: Csak sajnos nem az ember választja a munkát.
2019. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!