Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csinaltassak szemuveget vagy...

Csinaltassak szemuveget vagy attol csak rosszabb lesz a szemem?

Figyelt kérdés

Nem latok tavolra rendesen, ezt az utobbi ket napban vettem eszre.

Csinaltassak szemuveget? Ugy nem fog tovabb romlani? Vagy inkabb eroltessem, aztan hatha jobb lesz?

Mert hallottam olyat is, ha eroltetem, akkor javulhat, es szemuveghez hozzaszokik, es hozzaromlik.

Tavolra latok homalyosan.

Koszonom a valaszokat!


2019. febr. 6. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A szemüveg nem rontja a szemet, és nem is javítja, hanem korrigálja a látást. Ha erőlteted a szemed, attól se fog javulni, csak diszkomfortot okozol magadnak. Csináltass egy szemüveget.
2019. febr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Csináltass, de ne legyen rajtad egész nap, csak amikor olyasmit csinálsz amihez kell.
2019. febr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még olyan emberrel nem találkoztam, akinek a szemüvegtől megjavult volna a látása. Utolsóval egyetértek, csináltass, és ne hordd folyamatosan, csak ha muszáj. Ha javítani szeretnél a látásodon, akkor tornáztasd a szemed és ne tévézz, számítógépezz túl sokat. Vitamindús táplálkozás is segíthet, és a napfény.
2019. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogyha viseled, pláne rendszeresen, akkor levéve már rosszabb lesz. Persze nem mindegy, hogy -3-ról veszed le - mert akkor kvázi mindegy - vagy -0,5-ről beszélünk, mert akkor sokat számít. Márpedig ugye nem célszerű, sőt nem is lehet mindent szemüvegben csinálni.
2019. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!