Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Faj a derekamnal ha lepek,...

Faj a derekamnal ha lepek, mozgok (egyaltalan hasznalom az ott lévő izmaimat)?

Figyelt kérdés
Par napja(kedden) elkezdtem oldalt egy kis nyomast erezni a derekamnal jobb oldalt amikor leptem vagy fordultam az ágyban.Azt hittem hogy a jegkorizastol faj (péntek) de egyszer se estem az oldalamra vagy ugy hogy fajna plusz akkor nem volt semmi bajom.Minden nap egyre jobban éreztem es mostanra(szombat) sokkal rosszabb lett, konkretan annyira hogy raallni se birok a jobb labamra olyan szinten belenyilal. Oszinten gozom sincsen mi lehet a bajom,mondtam anyumnak is de nem nagyon mondott rá semmit.Orvoshoz meg nem is fogok tudni menni mert a kovetkezo ket heten kotelezo praktikumom lesz(nemetorszagban elek) es reggel 8tol delutan negyig bent kell lennem a korhazban segedkezni.Az orvosom meg delig rendel csak. Nem tudom hogy hogy fogok ilyen labbal szaladgalni mert ha minden nap csak rosszabbodik a jovo het kesz szenvedes lesz.Probalom pihentetni es kenegetem lobalzsammal(apum azt mondta hogy ez neki segitett a karjanal) ,nem fektetem bele a hitemet de jobb mint a semmi. Valakinek barmi ehhez hasonlo tapasztalata? Egyebkent ha nyomkodom ott akkor nem faj ,neha igy magatol belenyilal egy picit de a jarkalas vagy az izmaim hasznalata kinoz a legjobban.Begyulladhatott valamim ott? Esetleg valamelyik szervemmel lenne baj? Oszinten tanacstalan vagyok. 17/l

2019. febr. 9. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem, hol fáj. Ha a gerincednél, és ez sugároz ki a lábadba, lehet gerincferdülés, idegbecsípődés. Nekem pl menzesz előtt sokszor fáj a derekam, akár ez is lehet. A Felctor tapaszt tudom ajánlani, ha kapható nálatok is.
2019. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!