Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Az hogy lehetséges, hogy nem változott a testsúlyom hónapok óta, de más értékek igen? Többi lent.

Hónapok óta 41-42 kg között vagyok, apróbb eltéréssel, de a derékbőségem 68 cm ről 62 re csökkent, a combom is vékonyabb lett és az arcomon is látszik. Közben pedig nem tornáztam, nem változtattam az étkezéseimen, semmin, és..mint ahogy írtam..súlyilag nem történt változás. Csak meglepődtem hogy kisebb lett a nadrágméretem, azért jöttem rá. Eléggé furcsállom.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, testsúly, súlyvesztés

febr. 9. 17:06  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Mérési hiba.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 9. 17:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sokszor ellenőriztem. És nem.

# 2/6Időpont febr. 9. 17:20 Privát üzenet

Akkor egy jól sikerült ebéd után mérted először, másodszor meg éhgyomorra. Vagy valamilyen puffadásos betegséged van. Normál esetben nem csökken 10 százalékot a derékbőség változatlan testsúly mellett. Még azt tudom elképzelni, hogy nagyon megnyúltál, és a kis zsír eltűnt a derekadról.

# 3/6Időpont febr. 9. 17:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, hogy normál esetben nem történne ez, logikátlan is. Azért lepett meg, de nagyon. Mert már kb 3 év óta 68 volt, semmi változással, én meg nem nőttem vagy 6 éve semmit. Indokolatlan az egész. Csak azt vettem észre, hogy már nem jó a régi nadrágméret. A súlyomat meg sűrűbben nézem, úgyhogy tudtam, hogy nem fogyok. És a térdemnél kiálló csontokat meg nem tudom puffadásra fogni, szóval érdekes dolog! Köszönöm a választ egyébként! 😊😊😊

# 4/6Időpont febr. 9. 18:06 Privát üzenet

Ezek szerint zsírból fogysz, és térdkalácsban gyarapodsz. :-)

# 5/6Időpont febr. 9. 18:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Aztán a kettő kiegyenlíti egymás súlyban 😁😁😁 meg is van a válasz 😂

# 6/6Időpont febr. 9. 18:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetséges hogy hasnyálmirigy rákom van?
Hogy lehetseges ez?
Átlagon felüli mennyiségű és gyakoriságú vizelet lehetséges okai?
Hogy lehetséges, hogy egy gyerek magasabb és nagyobb darab is nálam, mégis az én testsúlyom nagyobb 4 kilóval?
17 éves vagyok és 165 cm és testsúlyom 90kg szeretnék 2 hét alatt fogyni minimum 6 kg-mot lehetséges?
Normális, ami velem történt/történik? Lehetséges, hogy az izom gyarapodás miatt nőtt a testsúlyom?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!