Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az hogy lehetséges, hogy nem...

Az hogy lehetséges, hogy nem változott a testsúlyom hónapok óta, de más értékek igen? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hónapok óta 41-42 kg között vagyok, apróbb eltéréssel, de a derékbőségem 68 cm ről 62 re csökkent, a combom is vékonyabb lett és az arcomon is látszik. Közben pedig nem tornáztam, nem változtattam az étkezéseimen, semmin, és..mint ahogy írtam..súlyilag nem történt változás. Csak meglepődtem hogy kisebb lett a nadrágméretem, azért jöttem rá. Eléggé furcsállom.

2019. febr. 9. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mérési hiba.
2019. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokszor ellenőriztem. És nem.
2019. febr. 9. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor egy jól sikerült ebéd után mérted először, másodszor meg éhgyomorra. Vagy valamilyen puffadásos betegséged van. Normál esetben nem csökken 10 százalékot a derékbőség változatlan testsúly mellett. Még azt tudom elképzelni, hogy nagyon megnyúltál, és a kis zsír eltűnt a derekadról.
2019. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy normál esetben nem történne ez, logikátlan is. Azért lepett meg, de nagyon. Mert már kb 3 év óta 68 volt, semmi változással, én meg nem nőttem vagy 6 éve semmit. Indokolatlan az egész. Csak azt vettem észre, hogy már nem jó a régi nadrágméret. A súlyomat meg sűrűbben nézem, úgyhogy tudtam, hogy nem fogyok. És a térdemnél kiálló csontokat meg nem tudom puffadásra fogni, szóval érdekes dolog! Köszönöm a választ egyébként! 😊😊😊
2019. febr. 9. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint zsírból fogysz, és térdkalácsban gyarapodsz. :-)
2019. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aztán a kettő kiegyenlíti egymás súlyban 😁😁😁 meg is van a válasz 😂
2019. febr. 9. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!