Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felállni, ha...

Hogyan lehet felállni, ha egyszerre omlott össze a szakmai élet és a privát is - mi tud segíteni, hogy mihamarabb talpra álljon lelkileg az ember?

Figyelt kérdés

Egymástól függetlenül, de időben közel azonosan veszítettem el a családom, és a munkahelyem. Ezekkel együtt kell élni és új irányt venni. - Sajnos nem látom, hogy hogyan lehet kimászni ebből a gödörből.


Elsősorban azt szeretném tudni, hogy kinek mi segített újra talpra állni egy "lelki és élethelyzeti mélyrepülést" követően.


2019. febr. 10. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom. Nekem a teljes életmódváltás segített. Egészen más dolgokkal kezdtem foglalkozni, és teljesen átértékelődött az értékrendem. Mivel a karrier, magánélet egy perc alatt elszállhat, elkezdtem saját magammal, STABIL gyerekkori álmokkal foglalkozni.
2019. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így maximálusan tiszta lappal kezdhetsz. Kialakíthatod apránként az új életed,amilyet csak szeretnél.
2019. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen... elég kaka. Nekem 1-2 barát segített sokat, meg az, hogy a szüleim meg a testvérem mellettem voltak. Fizikai értelemben is, hogy át tudtam menni hozzájuk akár naponta és ott sóhajtozni egy ideig. Szerintem az nagyon fontos, hogy ne zárkózz be, próbálj azért emberek között lenni, az egy kicsit el tudja terelni az ember figyelmét.
2019. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.


Tényleg nincs más hátra, mint előre. :)


Különben gödörben marad az ember...

2019. febr. 11. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!