Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lézeres szemműtéttel jobban...

Lézeres szemműtéttel jobban látnék szerintetek? Valakinek tapasztalat? 20/f

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul látok távolba, egyik szemem 4,5-ös, másik 5-ös.

Szemüvegem van, de nem igazán szeretem, csak vezetéshez meg tv nézéshez hordom. Ha kint járkálok városban vagy valahol, akkor szemüveg nélkül vagyok, de messzire kb csak homályt látok.


16 éves korom óta nem romlott, a szemorvos azt mondta ha elmennék műtétre talán abszolút nem kéne szemüveg, vagy legrosszabb esetben nagyon nagyon gyenge kéne.


Most így hozzászoktam, hogy szemüveg nélkül nem nagyon látok...



2019. febr. 10. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
6-os szemüvegem volt. Gyakorlatilag semmit nem láttam távolba. A Sasszem klinikán műtöttek 4 éve. Nem kell szemüveg, 125%-os lett a látásom. Nem bántam meg a műtétet.
2019. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 embert ismerek aki megcsináltatta. Neki először úgy tűnt hogy elhagyhatja a szemüvegét, pár hónap múlva viszont mégiscsak kellett neki - bár pár dioptriával gyengébb.
2019. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!