Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stresszes hasmenésre, ami...

Stresszes hasmenésre, ami leginkább hosszabb utazásoknál, hivatalos helyre menéstől stb. jön elő, van konkrétan valami gyógszer?

Figyelt kérdés
még régebben olvastam nem jut eszembe a neve ami lassítja a bélmozgást, illetve most olvasok az enterol tabiról is ami nem egészen erre van, de ennek is látok olyat a leírásában hogy "Utazással összefüggő hasmenés megelőző kezelése."
2019. febr. 11. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

esetleg IBS-ed van?


Imodium instant minden esetben jó.

2019. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát...nem tudom, nekem az Enterobene segített, de leginkább fejben kell megoldani. Egy enterobene, aznap reggel nem iszok kávét és azzal a gondolattal fogok neki a 2,5 buszozásnak, hogy oké vagyok, mi baj történhet??? E

Eddig megúsztam balseset nélkül, pedig, több mint 300Km-t tömegközlekedek alkalmanként :)

2019. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, alávetett magam egy béltükrözésnek tb-s keretek közt -hát mégegyszer nem fogom- olyan 2 éve, akkor semmit nem találtak lentről. én kértem hogy csináljanak már akkor egy gyomortükrözést is, akkor refluxot diagnosztizáltak, szedtem rá egy doboz gyomornedvelleneálló tablettát meg protonpumpagátlót, aztán az annyiban is maradt, néha szedek be rá szukralfátot. de az már nem is problémás, gyomorégésem ritkán van, inkább hasmenés jön elő rajtam ha valami nagyobb elintéznivaló elkövetkezik
2019. febr. 11. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, IBS-ed van.
2019. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!