Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Stresszes hasmenésre, ami leginkább hosszabb utazásoknál, hivatalos helyre menéstől stb. jön elő, van konkrétan valami gyógszer?

még régebben olvastam nem jut eszembe a neve ami lassítja a bélmozgást, illetve most olvasok az enterol tabiról is ami nem egészen erre van, de ennek is látok olyat a leírásában hogy "Utazással összefüggő hasmenés megelőző kezelése."

febr. 11. 19:00  Privát üzenet  

A válaszok

esetleg IBS-ed van?

Imodium instant minden esetben jó.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 11. 19:05 Privát üzenet

Hát...nem tudom, nekem az Enterobene segített, de leginkább fejben kell megoldani. Egy enterobene, aznap reggel nem iszok kávét és azzal a gondolattal fogok neki a 2,5 buszozásnak, hogy oké vagyok, mi baj történhet??? E

Eddig megúsztam balseset nélkül, pedig, több mint 300Km-t tömegközlekedek alkalmanként :)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 11. 19:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem tudom, alávetett magam egy béltükrözésnek tb-s keretek közt -hát mégegyszer nem fogom- olyan 2 éve, akkor semmit nem találtak lentről. én kértem hogy csináljanak már akkor egy gyomortükrözést is, akkor refluxot diagnosztizáltak, szedtem rá egy doboz gyomornedvelleneálló tablettát meg protonpumpagátlót, aztán az annyiban is maradt, néha szedek be rá szukralfátot. de az már nem is problémás, gyomorégésem ritkán van, inkább hasmenés jön elő rajtam ha valami nagyobb elintéznivaló elkövetkezik

# 3/4Időpont febr. 11. 19:18 Privát üzenet
Egyértelmű, IBS-ed van.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 11. 19:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1975 körüli diák munkapapírjaimat keresem, az azóta (2003-ban) megszűnt -már a jogutód is- vállalattól. Konkrétan egyre lenne szükségem a nyugdíjhoz. Voltak papírok, rendes...
Úgy hallotam, hogy akárki alpíthat pártot, és jár hozzá pénz. Na de mégis konkrétan mit kell tenni, hogy valaki pártot alapítson? Lépések, milyen hivatalos papírok stb.
A következő lenne a problémám. Dolgoztam külföldön egy hetet (konkrétan Németo. Ba), de a körülmények miatt felmondtam. Azt mondták 15. -én küldik a pénzt. Nem jött. Mit tudok tenni? Több lent.
Konkrétan mi is az a főzött ROM (Custom rom) mobiltelefonra? Azt jelenti, hogyha valaki nem hivatalos forrásból letölt például egy olyan Androis verziót, ami hivatalosan nem...
Pszichiátriai magánrendelésen írathatok ki magamnak gyógyszert (SSRI, konkrétan rexetin), vagy erre csak "hivatalos" rendelésen van lehetőség?
Van arról valami hivatalos statisztika, hogy egy szakot hányan végeznek el időben, hányan csúszva, és hányan hagyják abba? Engem konkrétan BME mérnökinfó érdekelne, mert csak...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!