Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sanaxot megéri elkezdeni,...

Sanaxot megéri elkezdeni, lelehet róla jönni, vagy amíg bírom magamat ne kezdjem el az orvos utasítása ellenére?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Xanax egyébként.


Ha nincsenek olyan tüneteid amik a mindennapi életben súlyosan akadályoznának akkor minek szednéd?

2019. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mire írta fel a doki. Úgy értem milyen súlyos tünetekre? Ha lehet mellőzd, viszont ha indokolt és nem szeded be, akkor súlyosbodhat a mentális problémád, és akkor már több féle gyógyszert kell kapnod, hogy jobban legyél. A leszokásnál nem mindegy, hogy milyen mennyiségben szedted. Például, ha kis mennyiségben, akkor arról gond nélkül szép fokozatosan le lehet állni. Van aki önkényesen emeli az adagot. Ez így problémásabb, mert nehezebben lehet elhagyni.
2019. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Elsőnek tanuld meg,hogy kell leírni
2019. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Van még kérdésed?

2019. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem szedném. Nekem is kiírták anno, semmit nem oldott meg.
2019. febr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó.. Tehát szedted. Akkor most hogy is van?
2019. febr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 úgy van, hogy megtapasztalás útján jött ki, hogy nem érdemes szedni. Tehát én nem szedném
2019. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!