Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol "mozog, luktet" a hasam...

Mitol "mozog, luktet" a hasam alatt?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem el érezni a hasam alatt, nagyabol ott ahol a mehem van. Mintha luktetne valami belül. Ma is erzem megallas nelkul. Nem fáj, csak furcsa érzés. Korábban soha nem éreztem még hasonlót. Ketszer voltam terhes, nem mondanam hogy hasonlo erzes, inkabb egy szivereshez hasonlit es szemmel lathato luktetes, vagyis mikor erzem kintrol is latszik.


Volt mar masnak is hasonlo es mi lehet ez?


2019. febr. 14. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt, és sajnos megállapították, hogy egy cysta képződött és folyamatosan termelődik benne a folyadék, az lüktetett.

Szerintem ez azért sok minden más is lehet. Esetleg bélmozgás? Izomrángás?

2019. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel nogyogyaszhoz kell fordulni, ugye? nem gyanakodtam cisztara, mert nics folyasom. A belmozgasra en is gondoltam, de mivel eleg alul erzem, ezt kizartam.
2019. febr. 14. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem hasnyálmirigy cystám volt. A háziorvosom ultrahang vizsgálatra küldött és utána CT-re, gyomor tükrözésre és sebészetre.


A gyomor tükrözést már a sebésszel konzultálta meg.


Első körben háziorvoshoz menj!

2019. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!