Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Béltükrözés ALTATÁSBAN!...

Béltükrözés ALTATÁSBAN! Leginkább olyanok véleményét kérem ki, akik ALTATÁSBAN végeztették a vizsgálatot?

Figyelt kérdés

Altatásban senki nem érez semmit? Ébredés milyen? Vagy hogy működik ez az egész?

Hányás vagy rossz közérzet ébredés után vagy aznap?? Lehet béltükrözésre kell mennem, de iszonytosan félek tőle! Nem csak magától a vizsgálattól hanem az előkészülettől is. Egy rémálmon sokat inni, így is keveset tudok egy nap... De az hogy egy csővel matatnak..

Tudom, hogy jobb túlesni rajta mint őrlődni és kínlódni.. Legalább kiderül mi a probléma. De a félelem nagy úr..



2019. febr. 15. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Én is nagyon keveset tudok inni, nekem is elég szenvedés volt, de őszintén szólva rosszabbra számítottam az előkészítést tekintve. Semmi extra. Jó, persze szar, hogy a végén már fáj az ember ánusza a sok törölgetéstől, de ennyi.

Maga a beavatkozás meg: beszéltem az anesztessel pár szót, beszúrtak egy branült, beadták az altatót, a következő emlék meg hogy felébredtem a szobában. Nem volt se hányingerem se semmi, mintha nem történt volna semmi, olyan volt.

2019. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi volt az a mennyiség amit fogyasztanod kellett? Meg mennyi idő alatt? Kaptál ilyen egészen tűrhető port amit fel kellet keverned vagy a keserűsó volt amit mondtak?
2019. febr. 16. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Citrofleetet kaptam, citromos íze volt, nem volt rossz. Az egyetlen, ami furcsa volt, hogy felmelegíti a vizet, mikor feloldódik:D De úgy is le kell húzni egy kevés vízzel, szóval nem vészes. A papírjában meg le volt írva pontosan, hogy mennyit kell utána inni mennyi idő alatt, arra már nem emlékszem, de kb. 2 litert.
2019. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak elébe kell nézni ennek az egésznek?! :D
2019. febr. 17. 08:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, altatásban egyáltalán nem gáz. Én anélkül biztos nem vállaltam volna be, de így...:D
2019. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elhiszem, csak rávennie magát az embernek nehéz:D

Köszönöm a bíztatást.:)

2019. febr. 17. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Először altatásban csinálták még húszon évesen, kellett velem lenni egy kisérőnek (a párom) hogy összeszedjen vizsgálat után és hazamenjünk. Annyiban más hogy tényleg nem lehet érezni a vizsgálatot de ébredéskor ugyanúgy borzasztó mert pukizni kell. Ugyanis annyira tele maradtam levegővel hogy nem tudtam kiegyenesedve lábra állni és szégyeltem úgy útnak indulni behajolva. :-D

Azóta kontrollra már nem kérek semmit csak minél hamarabb túl legyek rajta és ne kelljen segíteni, mehessek gyorsan a dolgomra. Ráadásul végignézhető a monitoron a dokival és beszélgethet velem hogy éppen mit néz vagy hogy forduljak. Még viccelődni is szoktak velem ami azért megnyugtató. Nem mondom hogy nem fáj, mert amikor éppen a felénél tart akkor azért szúr a szélgörcs amivel tágítja belül a vastagbelet. Szóval melyik a jobb, kinek mi, de ne ijedj meg egyáltalán nem másabb annyiból mint egy ultrahang csak ezt endoszkópos és az az otthoni hashajtózgatás sokkal inkább fárasztó mint az az öt-tíz perces vizsgálat.

2019. aug. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!