Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet változtatni?

Lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb/nagyobb problémám.

Nem tudom leírni kb hány éve vagyok ilyen, de azt tudom, hogy régóta.

Egyszerűen nem tolerálom ha hozzám érnek. Persze ha a helyzet úgy kívánja, akkor engedek!

Amikor valaki közeledne felém, hogy például levegyen egy szöszt vagy akármit, reflexből hátralék. Ha például hátulról hozzám érnek bepánikolok.

Igazából azt leírnám, hogy az érintéssel az eddigi tapasztalataim nem túl jók.

Ne értsetek férre, ha ismerem és megbízok az illetőben akkor engedem, hogy hozzám érjen.

Tudom, hogy rengeteg ember van így. És én az évek során úgyérzem, hogy sokat változtam:) De hogyan lehet tovább enyhíteni ezt?

Előre köszi a válaszokat:)



2019. febr. 16. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az autizmusnak, Asperger-szindrómának lehetnek ilyen tünetei. Nem tudom, felnőttkorban mennyire tudják ezt kezelni.
2019. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok sem autista, sem aspergeres, mégsem szeretem, ha hozzám érnek. Anyukámat megölelem, férfiakkal kezet fogok, de kb ennyi. Masszázs pl kizárva, ne nyomkodja egy idegen a combomat.
2019. febr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok autista.
2019. febr. 16. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez olyan nagy baj, végülis minek fogdosnak, nem? :D Akit ismersz stb annak elmegy, szerintem még jó is hogy vigyázol magadra :'D
2019. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!