Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aktil DUO 875/125 mg antibioti...

Aktil DUO 875/125 mg antibiotikum szedése mellett alkohol?

Figyelt kérdés

Tömören!

Kedden este voltam fogorvosnál, mert előtte 2 napig be volt gyulladva, írt fel Aktil DUO-t, a fogam már egyáltalán nem fáj, gyulladás is lement.

DE ma szeretnék a haverokkal elmenni bulizni, reggel már bevettem egy gyógyszert, de még van 8 szem.

Nem tudom mi lenne ha ma este nem vennék be egy szemet, de holnap délelőtt szedném tovább.

Szeretnék alkoholt is fogyasztani, de nem nagyon merek, mert nem tudom a reggeli kimegy-e kb. este 9-re vagy nem, és ha esetleg egy adagot kihagyok lehet-e belőle baj.

Egyébként jövőhét szerdán húzzák ki a fogam, tehát betudom pótolni azt az adagot.

Esetleg lehet-e bajom, ha a reggeli adagra este 9 óra felé ráiszok?

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. febr. 16. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Alkohol nélkül is lehet bulizni...
2019. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, lehet bulizni, csak számomra az nem olyan..

A hatás érdekelne, mi lesz ha nem veszem be, és mi lesz ha a ma reggeli bevételre 12 óra múlva alkoholt iszom.

2019. febr. 16. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet bajod ha ráiszol, és attól is ha kihagysz egy szemet. Ha megszakítod nem ér semmit az egész kúra.
2019. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!