Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet hűlyén hangzik a kérdés,De nagyón szerettem volna Nőni,És ezért mindent megszerettem,És megszeretnék tenni hogy Végre Nőhesek,Majdnem 2-éve,nem nőttem semmit!És nagyon aggaszt ez!Láttam egy Hónlapon hogy kűlönböző gyakorlatoktól lehet Nőni pár centit,Én kiis próbáltam 2-honapig végeztem a gyakorlatokat,Rendszeresen meg mértem magam,174-cm magas voltam,most pedig 170-cm vagyok!Nagyon kétségbe vagyok esve,Hogy ez hogyan történhetett meg.Mi lehet a baj?Vagy mit tegyek?
2019. febr. 16. 13:06
 1/10 A kérdező kommentje:
17 F!
2019. febr. 16. 13:07
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. tanulj meg írni.

2. ne vegyél be minden hülyeséget, amit a neten olvasol.

3. tanuld meg használni a mérőszalagot.

2019. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha gyakorlatoktól lehetne nőni ugyan miért lenne annyi alacsony ember, a törpékről nem is beszélve???...


Egyébként én is szeretnék pár dolgot, de ez nem azon múlik, hogy mennyire akarod. Például: nagyobb farkat, Claudia Schiffert feleségül venni, havi 100 milliót keresni munka nélkül... stb.

2019. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Gyökérxd
2019. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolso anyád!
2019. febr. 16. 14:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy túdom hogy hűlyeség volt,de torna gyakorlatokrol volt szo,gondoltam nem veszitek semmit ha kipróbálom!Követűnk el hibákat mindanyian ezért nem kell Fikázni senkit!Utolso ez neked is szolt,Egy ártatlan kérdéssel nem bántottam meg senkit!
2019. febr. 16. 14:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező és kedves Válaszadótársak!


Ez egy segítő fórum, nem egymás ellenségei vagyunk, csak beszélgetünk, ötletelünk. Ugyanakkor nem mentesít senkit ez azalól, hogy ne kellene a többieket megtisztelni egy korrekt helyesírással és fogalmazással. Én nem fikázni akarlak kérdező, de brutális ez a szóköz nemhasználat, indokolatlan nagybetűhasználat, csapnivaló helyesírás stb. Hidd el elolvasni is baromi idegesítő. Ha segítséget vársz, tényleg legalább tégy meg ennyit, hogy:

NEM: "Lehet hűlyén hangzik a kérdés,De nagyón szerettem volna Nőni,És ezért mindent megszerettem,És megszeretnék tenni hogy Végre Nőhesek,"

Hanem: Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, de nagyon szerettem volna még nőni. Mindent meg szeretnék tenni, hogy még nőhessek..." szóval valahogy így kellett volna fazonírozni a kérdést és akkor nem csapná ki a biztosítékot sokaknál.


A kérdésedre amúgy az a válaszom, hogy valamelyik mérés nem pontos. Vagy a 170-es vagy a 174-es. Amúgy én már végleges felnőttként 172 vagyok és rohadtul nem érdekel. Ilyenen kétségbeesni felesleges. Ráadásul 21-22 éves korodig nőhetsz, ha olyan a genetikád. Szüleid mekkorák? Te annyit tehetsz, hogy normálisan táplálkozol, sportolsz, mozogsz és nem vetítesz irreális elvárásokat magad felé.

2019. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értelmes válaszod útolso!Azért irok fúrcsán és nem helyesen mert egy nagyón rossz készűléken irok.és egyszerűen tettem fel a kérdést,Remélhetőleg azért hogy minél hamarabb választ kapjak és segitséget,És nagyon rosszul érint ez az egész ami történt,És azért irtam azt hogy:lehet hogy hűlyeségnek hangzik,mert tudtam hogy bután fogom feltenni és fikázni is fognak ezért,de a válaszolonak nem az a dolga hogy gunyolodjon,hanem segitsen,vagy egyszerűen tovább lépjen!
2019. febr. 16. 17:55
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszod,És kérdezni szeretnék töled,Hogy akkor hogyan kell pontosan mérni?
2019. febr. 16. 17:59
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Szakirodalomból másolva:


a kliens testhelyzete:

egyenesen áll (de nem feszes testtartásban),

kihúzza magát,

sarkait összeilleszti,

lábai párhuzamosan állnak,

a kliens feje előre néz:

(a fül külső hallójárata és orrhegye közös, vízszintes síkban helyezkednek el)

ezután a mérce vízszintes szárát a kliens fejének legmagasabb pontjára kell engedni,



Forrás:

[link]


Az a lényeg, hogy húzd ki magad, egyenesen tartsd a fejedet és akár fal vagy ajtókeretnél, orvosi mérce híján egy derékszógű vonalzó is jó a jelöléshez.

2019. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!