Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemrég szúrták a fülemen a...

Nemrég szúrták a fülemen a második lyukat de nem akar rendesen begyógyulni? Mivel kenjem hogy begyógyuljon?

Figyelt kérdés
Azt mondták ne vegyem ki egy hónapi a gyógyfülbevalót és kenjem alkohollal. Minden megvolt de nem akar begyógyulni. Vagy mikor tenném be ilyen pici görcs van a helyén, vagy nem megy át rendesen a lyukon és vérzik vagy megdagad és fáj. Azt mondták kenjem alkohollal v kamillateával de még mindig szar. Mivel hogy begyógyuljon? Ti mit használatok v csináltatok vele?

2019. febr. 16. 16:10
 1/4 anonim válasza:
Semmiképp ne vedd ki a füledből a fülbevalót amíg be nem gyógyul, de ahogy leírtad kivetted ami hiba volt. Orvosi fém van benne? Mert lehet az a baj, hogy olyan anyag van benne a füledbe amire allergiás vagy, esetleg nem birja a füled. De az is természetes, hogy érzékeny még egy kicsit. Alkohollal kell kenni(nekem 2 hónap volt mire rendbe jött szúrás után úgy, hogy reggel-este kentem alkohollal) ha nem múlik és gennyezik, iszonyatosan fáj és nagyon csúnya érdemes orvoshoz fordulni.
2019. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lejárt már az egy hónapos idő azért vettem ki. Igazából nem halálosan fáj csak elég kellemetlen néha úgyhogy alkoholra rá álok és szerintem rendbe jön. Köszönöm a tanácsot!
2019. febr. 17. 16:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Most már a vérzés és a gennyedzés megszűnt de a csomó maradt hiába alkoholozom, kamillázom és köröm virág kenőcsözöm.
2019. márc. 3. 14:58
 4/4 Dorina456 válasza:
Szia!Nekem is ott lőtték ki!Velem is volt olyan hogy fájt,vérzett,gennyedzett!Én tetrán kenőccsel kentem!Ha már végkép nem használ semmi ,menj vissza ahoz aki szúrta és kérj tanácsot tőle!Szép napot!
2019. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!