Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha külső aranyerem...

Mit tegyek, ha külső aranyerem van?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ha panaszokkal jár, el kell menni orvoshoz,viszont nekem semmi panaszom nincs. Ott van egy piros dudor(?)és nem fáj, nem viszket, nem vérzik, nem fàj, ha wc-zek. Már pár hete kialakult és nem tudom ezt otthon mivel kezelhetném.
2019. febr. 16. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az már panasz, hogy kitapintható dudor van. Addig jó míg nem fáj, nem vérzik, de ettől függetlenül el kell menni vele orvoshoz aki megfelelő kenőcsőt, gyógyszert ad rá.
2019. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően ha életmód váltásra hajlandó vagy, a folyamat nem tragikus. El lehet menni proktológiára vagy sebészetre amelyik van lakcímeden, ott megállapítják, hogy extermális nodus haemorrhoid. Krém vagy lézer műtét szokott lenni. De én megpróbálnám a kevés ülést, sok sport, gyertyázás, puha széklet, minőségi étrend, wc-zés közben ne erölködj.
2019. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reparon kenőcs.
2019. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!