Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka a terhesség...

Mi lehet az oka a terhesség alatti görcsöknek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok es már van egy kisfiam. De ez a várandósságom teljesen más mint amilyen a kisfiammal volt. Itt most nem a rosszulletekre gondolok. Hanem hogy ugy görcsölök mintha megakarna jönni a havim. 2 napja vereztem is ami átment barnásba. Beszéltem az orvosommal de csak kedden tudok bemenni hozzá. Es nem tudom mi ennek az oka. Ha valaki tud valami tanácsot adni azt megköszönném. Vagy ha valakivel törtémt hasonló eset annak mi lett a vége. Válaszotokat előre is köszönöm.

2019. febr. 17. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól értem, görcsölsz és 2 napja véreztél is és jelenleg is barnázol? Azonnal menj kórházba!!!! Ez lehet vetélés is! Ha pedig hormonhiány okozza, akkor pedig kaphatsz hormonpótlást.

Ilyen nincs, hogy orvoshoz csak napok múlva tudok menni. Ha terhes vagy, akkor éjjel 2-kor, hétvégén, bármikor fogadnak bármelyik kórházban!

2019. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
????Ilyen tünetekkel te otthon vagy és a gyakori-orvosoktól kérsz tanácsot???
2019. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen jól írja az előttem válaszoló! Ügyeletes kórházba kell bemenned. Kapsz hormon kiegészítést, ás így jó eséllyel megmarad a baba. Gondolom a terhesség első felében lehetsz. Ilyenkor a hormon hiány okozza a problémát. Azonnal kell kezdeni kezelni, mert különben elvetélhetsz.
2019. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!