Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdődő aranyér?

Kezdődő aranyér?

Figyelt kérdés
23 vágyok és azt hiszem kezdődő aranyerem van mármint részleges vagy nem tudom hogy ezt hogy kell mondani,soha nem volt még nekem de tegnap este éreztem h ott van valami és fájt is ,mostanában elég híg volt a székletem, és lehet ettől van ,ma vettem valami kupot ,a kup segít? Vágy vegyek inkább krémet?
2019. febr. 18. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sok folyadékot igyál és persze kenj oda valamilyen krémet is. Ha nem lesz jobb akkor tedd fel a kúpot. Milyet vettél?
2019. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszön szépen a gyors választ! Romániban elek a kupot HEMOROZON nak hívják ez nem segítené csak a kenőcs?
2019. febr. 18. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
De segithet. De előbb próbáld anélkül. ha nagyon fáj akkor esetleg tedd fel a kúpot. Jobbulást!!
2019. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!