Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet baba varás?

Lehet baba varás?

Figyelt kérdés
Sziasztok,ovuláció során védekezés nélkül szeretkeztűnk párommal, rá nm sokra el kezdtek fájni a melleim szüntelenül és a jobb szurni néha, emelett meg duzadtak a mellbimbóim, alhasi fájdalmaim vannak méhnél szúr görcsöl,és nagyon fáradt vagyok mint aki két maratont meg járt és a hányinger szédülés sem kivétel. Menzim 10 nap múlva kellene meg jönnie így hama lenne tesztelni, de szerintetek ez lehet előjel??

#babavárás #fájdalom #alhasi fájdalom görcs
2019. febr. 18. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet előjele igen. Nekem is ilyen hamar jöttek a tünetek babavárás idején.
2019. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ, akkor mégis van akinek ilyen korai jelek is vannak,nagyon hálás vagyok hogy le írtad, és kicsit meg is nyugtatott válaszod, hisz mindenki aki anyuka már a baráti körömben sajnos azt mondta h ezek még nagyon korai jelek lennének és nem valószínű még ilyenkor, de most sikerült el érned hogy bizakodjak hogy nincs baj csak egy baba van úton, bár még azért nem bízom el magam elsejéig hisz akkor tervezek tesztelni ha nm jönne meg :D
2019. febr. 18. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Kizárt!!! Inkább a közelgő mentesítés érzed. Vagy talán a tüneteket be is tudod képzelni.. ilyen hamar nem lehet érezni el sem jutott arra a bizonyos pontra.
2019. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mentesítés=menzesz
2019. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kb 10 nap múlva kell megjönnie, akkor kb 4-5napja voltatok együtt gondolom..meg a beágyazódás sem történik meg ennyi időalatt. A koraitünetek is nagyon ritkák, de az elsők is inkább csak a kimaradt menzesz idején jelentkeznek. Én minden hónapban produkáltam az összes tünetet, annyira vágytam rá. Amikor terhes lettem, na az semmihez nem hasonlított, amit addig éreztem. Sok sikert! Varom a visszajelzést
2019. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de a menses fájdalom kizart az orvosom szerint, hisz el mondta hogy első sorban mivel nekem alapból nem szoktak görcseim lenni menses előtt sem alatt emelett nem szoktak fájni a melleim így lehetséges lehetne de a menzesz fájdalom a menzesz előtt 3-5 nappal jelentkezik,+ nekem a ciklusom 35 napos és 10 napja volt ovulációm emelett ekkor történt az aktus is. De persze nyilván túl korai még bármit is mondani így várok a tesztig és minden fèlekèpp írok ha tudok már többet.
2019. febr. 20. 00:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok kis helyzet jelentés, már csak pár nap van a nem vártig, és szerencsére nem is jelentkezik egyenlőre h meg akarna jönni,jelenleg a mell fajdalom szüntelen és írtál a melltartó,fejfajasom van néha, fáradt vagyok, sokat alszom, hangulat ingadozás jelentkezett a mai nap,alhasi fajdalom,szédülés,hányinger,nagy étvágy, emelett a 36,5-ös test hő maradt és magas pulzus jelentkezzik egy íny gyuladásal de ez lehet nem amiatt van.
2019. febr. 23. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!