Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres a fenekem törlésnél....

Véres a fenekem törlésnél. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Olvastam róla, hogy a véres széklet miket okozhat, de mindegyik úgy volt, hogy maga a széklet véres. Azt még nem nagyon néztem meg, hogy az nálam is véres, de ránézésre nem. Viszont törlésnél, már véres, főleg a vége fele. Nem tudom lehet hogy a széklet az, de lehet hogy csak a bőr miatt. Valami tanács?

2019. febr. 20. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranyér
2019. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakterületem. Fájdalom van-e? Kemény székletnél vérzik-e? Piros élénk vörös?
2019. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs. nem. csak egy picit véres
2019. febr. 21. 14:27
 4/5 A kérdező kommentje:
és az piros
2019. febr. 21. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor a diagnózisum nodi haem. int. inflamm. lenne látatlanban, belső gyulladt aranyerek. Alapvetően repedés is okoz vérzést, de az meglehetősen nyílaló fájdalom. Proktológiára menj el, ha jó az orvos sima tonogenes kúppal rendbe hoz. Addig is egyél puhító kaját pl aszalt szilva és semmi csoki vagy alkohol.
2019. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!