Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet bajom, hogy nem járok...

Lehet bajom, hogy nem járok gyógytesire?

Figyelt kérdés
Idén még nem voltam, első félévben nem is kaptam egy igazolatlant sem, félévi értesítőmben sem volt "gyógytestnevelés" feltüntetve. De nemrég elkezdtem olyan napokra hiányzást kapni, amelyen iskolában se voltam (igazolt természetesen) Kötelező bejárnom? Van valami alternatív megoldás, hogy ne kelljen? 17f

2019. febr. 20. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha rendes testnevelés óra helyett gyógytesire kell járnod akkor ők adják a jegyet. Ha nem jársz hiányzás és meg is buktatnak. Mivel a gyógytestnevelést tartó oktató adja a jegyed.
2019. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem véletlenül írták ki Neked a gyógytestnevelést. A Te érdeked, hogy ne blicceld el. Ha pl. gerincferdülésed van, akkor nagyon fontos! Mással nem igazán korrigálható. Később nagyon fájdalmassá válhat, vagy durván eldeformálódhat a gerinced. Most még alakítható, mert fiatal vagy. Később már nehezebb lesz...
2019. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendes testnevelésre is kell járnom, ahol mindig ott szoktam lenni.
2019. febr. 20. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges dolog,nyugodt szívvel kihagyhatod.
2021. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!