Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden cipőben fáj a lábam,...

Minden cipőben fáj a lábam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos elég széles a lábfejem és emiatt, nagyon fájdalmas minden cipő viselete, főleg az első időszakban. A magassarkúban, a csizmában, tornacipőben, sőt néha még a sportcipőben is. Mielőtt valaki hülyeséget írna, nem vagyok túlsúlyos. 165 cm és 58 kiló vagyok. Mivel 21 éves vagyok, ezért nem szeretnék olyan cipőket hordani, ami az idős korosztálynak van tervezve.Hol találhatnék kényelmes cipőket vagy van erre valami trükk???

2019. febr. 21. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Először menj el ortopédiára és nézesd meg a lábad, nincs-e süllyedésed, vagy más problémád. Ennek a kizárása lenne a legfontosabb.

Utána kényelmi cipőket a Scholl és Reiker márkák közt találsz, vannak szuper fiatalosak is. Vehetsz kényelmi talpbetétet is.

2019. febr. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Csináltass lúdtalpbertétet, a széles láb harántsüllyedésre utal.
2019. febr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, betét feltétlenül kellene, és ne szégyelld, ha szélesebb cipőket hordasz, ha összenyomorítod a lábad egy keskenyebb cipőben, akkor bütyköd lesz később. Minden orthopéd cipész be tud akár még szandálba is építeni betétet, úgy, hogy nem is látszik, hogy ott van. Egy sportcipőben meg végképp nem látszik, ott van-e. Nagyon kényelmes úgy a járás, csak egy-két hét, amíg az ember megszokja, de utána már nem is tud nélküle menni. Egyébként meg Sholl boltban keresgéljél cipőt, és persze bőrt.
2019. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Gabor cipömárkának vannak szélesebb cipöi, "extra wide"-el jelölik, vagy csak "wide".
2019. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!