Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukám nagyon köhög. Szerinte...

Anyukám nagyon köhög. Szerintetek lehet komolyabb baja?

Figyelt kérdés

Orvoshoz természetes elfog majd menni.

Ma délután 4 óra körül kezdödött amikor sétáltunk haza a buszmegállóból. Elkezdett nagyon köhögni és még most is tart. Ahogy hallom száraz köhögés de olyan mintha hányni is akarna de nem jön semmi.

Azt mondja hogy inkább a torka fáj de inkább olyan mintha valamilyen szöszmösz lenne benne vagy nemtudom.

Apa azt mondta hogy már vagy 5 éve van neki ilyen köhögése. De én csak most tapasztaltam mert most több ideig köhög.

Szerintetek? Tippek?



2019. febr. 21. 21:12
 1/8 A kérdező kommentje:
48 éves jelenleg.
2019. febr. 21. 21:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehoányzik?
2019. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi..a kislányom meglökött..tehát:dohányzik?
2019. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. febr. 21. 21:24
 5/8 A kérdező kommentje:

Még ma is tart.

Ugyan úgy köhög sajnos. És olyan mintha hányna de nem. Szerintetek lehet megfázás/influenza is??

2019. febr. 22. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet az is. De azt írtad,régebben is csinálta. Tüdőszűrésre jár?
2019. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen,elvileg régebben is csinálta.


Sajnos "makacs" és nem nagyon szokott járni orvoshoz mert sokat dolgozik és neki mi (gyermekei) vagyunk az elsők.

2019. febr. 22. 21:46
 8/8 A kérdező kommentje:

De most a hangján is hallani hogy bevan rekedve. Én reménykedem benne hogy csak influenza és semmi komolyabb.

Orvoshoz megtud elmenni mert itt a faluban elmarad a héten meg jövőhéten is elmarad a rendelés és városba meg nem akar elmenni ide a közelbe.

2019. febr. 22. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!