Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltam fül-orr-gégészeten,...

Voltam fül-orr-gégészeten, mégsem hallok jól az egyik fülemre. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Elmentem, ami be volt dugulva, most jó, viszont ami jó volt, arra most tompán hallok. Azt mondta, nincsen már benne semmit, és egyébként tényleg rendesen kitisztította mind a kettőt. Ahogy mozgatom a fülem, hallok folyadékot benne. Próbáltam itthon fecskendővel, nem ment. Nagyon idegesítő, légyszi adjatok valami tippet.

2019. febr. 22. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Otthon semmivel se kisérletezzél.Feküdj arra a füledre amelyikben folyadékot érzel,talán majd kiszivárog belőle .
2019. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet víz maradt benne. Ezt ki lehet szárítani hajszárítóval, de elég hosszadalmas. A neten olvastam róla, és nekem bevált. Igaz kb. 20 percig fújtam a levegőt a fülembe.
2019. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!