Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tej segit kitisztulni az...

A tej segit kitisztulni az alabbi este utan?

Figyelt kérdés

Tehat az este folyaman (8-9fele ) speedeztem(1nagyon laza csik) eletemben eloszor. Utana piaztunk, aztan nyomtunk egy 2 oras setat.

Seta elott es utan megittam egy kavet. Most viszont jo lenne aludni, viszont nemigazan tudok. Par helyen mar olvastam hogy a tej jo az ilyen helyzetekben. Van esetleg mas is?



2019. febr. 23. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne a jó a tej?
2019. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Konkret valaszt en se tudok.

Meg a multkor pedzegettem a temat , es valahol azt olvastam hogy a tej semlegesiti valamilyen szinten ezen szerek hatasat(amit most probaltam eloszor is utoljara, az alvas fontosabb :D)

2019. febr. 23. 08:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán pihenj és igyál sok vizet. Aztán adj hálát hogy nem kaptál szívrohamot a speed-kávé-alkohol kombótól.
2019. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat ment a zold pacsi.

Eleg minimalis mennyiseget fogyasztottam szoval valszeg az volt a szerencsem. Mondjuk most ver a szivem mint az allat, de ezt remelem betudhatom annak hogy epp hanytam a masnapossagtol. Pedig aztan nem is piaztam sokat(whisky-sor) ill. Reggel kis reggeli

2019. febr. 23. 10:00
 5/6 A kérdező kommentje:

Ugye ennyi ido elteltevel mar nem lehet komolyanb bajom tole?

20/f amugy

2019. febr. 23. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyél-igyál-aludjál össze-vissza, ahogy idáig. Speedre alkohol, éjfélkor kávé, reggel fél 9-kor alvászat. Csak aztán ne csodálkozz, ha valami nem stimmel.
2019. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!