Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Molnár...

Mi a véleményetek Molnár Krisztiánról és Patuskáról?

Figyelt kérdés

2019. febr. 23. 19:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, véletlenül rossz kategóriába tettem a kérdést.
2019. febr. 23. 19:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Youtube alja.
2019. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, ki Patuska.

Molnár Krisztián nagyon gáz. Szegény szerintem értelmileg is sérült, gáz a szüleire nézve is, hogy engedik, hogy hülyét csináljon magából, belőlük. Értem, hogy kell a pénz, de hát ilyen áron?

Mindannyiunk szégyene (az enyém is), hogy rajta neveteünk, röhögünk, szánakozunk.

2019. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Nincs véleményem. Azt sem tudom, kik ők.
2019. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

@19:14


Állítólag gyerekkorában az anyja véletlen a fejére ejtette. Azért az a nagy horpadás a homlokán, attól lett ilyen értelmi fogyatékos. Ezek után nyilván bűntudatól is hagynak neki mindent hogy csináljon. Bár a "fatel"-nak nincs papírja róla hogy bolond, de ő se egy agysebész. Gondolom úgy van vele hogy legalább pénzt keres a gyerek belőle, és többet mintha így fogyatékosan elmenne valami betanított munkára. Az már hogy magából meg az egész családjából nevetség meg szánakozás tárgyát képez ország világ előtt valószínűleg nem nagyon érdekli.

2019. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aki nem tudná, hogy ki ő: [link]
2019. febr. 23. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből mar lehet saját véleményed felesleges volt a kérdést kiírni
2019. márc. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a nyolcassal: iszonyat primitív a srác.



Pár hete hallottam a nevét, mert Czibók Laciról csináld egy egész jó paródiát.


Aztán belenéztem a pár videójába: homoszexuális csetest. meg vmi fogatlan nőt "szívatott". Meg asszem ő volt az, aki régen Molnár Krisztiánnal csinált videót.



Ez a Patuska még a trash videókészítők között is a legalja.

2019. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*az első mondat véletlenül maradt benne, mert másik kérdéshez is írtam, és azt másoltam át.
2019. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!