Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most ez komolyan anyajegy?

Most ez komolyan anyajegy?

Figyelt kérdés

Most voltam bőrgyógyásznál a tarkómon lévő kiemelkedő vmi miatt.azt gondoltam szemölcs vagy ilyesmi,erre azt mondta a bőrgyógyász h anyajegy és nincs vele semmi baj,csak akkor kell levetetni ha zavar a mindennapokban.Van itt valaki akinek ehhez hasonló ANYAJEGYE van?? furcsa nekem hogy anyajegy lenne,ráadásul azt mondta a születésem óta ott van.nem emlékszem h ott lett volna,és mostanában nőtt is réghez képest de mégis azt mondta nem lát rosszindulatu elváltozást.szóval vkinek ilyen?


[link]



2019. febr. 26. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ez anyajegy. Nem kell foglalkoznod vele, csak ha valami bajt okoz, de szinte biztos nem fog.
2019. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
le lesz vetetve mert mindenbe beleakad,de olyan furcsa nekem hogy ilyen anyajegy is létezik.sajnos sztk-tehát kb futószallagon néztek át,és vhogy még mindig fenáll az aggodalmam.laposnak sose volt lapos de az utóbbi időkben megnőtt érezhetően
2019. febr. 26. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi benne a fura? Egyértelmű, hogy anyajegy. Ha nőtt akkor jó is, hogy megszabadulsz tőle.
2019. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek mindenkivel. Sebésszel vetesd le, akkor nem nő vissza. Ráadásul elküldik szövettanra, a biztonság kedvéért. Nekem kettőt is levettek, mert útban volt.
2019. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

És mégegy kérdés:

Mennyi az eselye annak hogy a bőrgyógyász nem látta rosszindulatunak,mégis kiderül a szövettanon h az?

Menmyire pontos a bőrgyógyász megalapítása azzal a nagyítóval?

2019. febr. 26. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Írod nőtt is az utóbbi időben. Vetesd le feltétlenül. Csúnya is, és veszélyessé is válhat. Egyébként SZTK-ban nem mindég diagnosztizálják jól. Nem tűnik melanómának, de jobb megszabadulni az ilyentől.
2019. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ránézésre nincs vele baj, nem szabálytalan formájú, nem többszínű stb. A növekedés meg magában nem rosszindulatú folyamat. Nem valószínű, hogy baj van vele. Amúgy ha rosszindulatúnak látja sem írja rá feltétlenül a lapra, de szerintem a tiéddel semmi baj nem lesz.
2019. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!