Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Most ez komolyan anyajegy?

Most voltam bőrgyógyásznál a tarkómon lévő kiemelkedő vmi miatt.azt gondoltam szemölcs vagy ilyesmi,erre azt mondta a bőrgyógyász h anyajegy és nincs vele semmi baj,csak akkor kell levetetni ha zavar a mindennapokban.Van itt valaki akinek ehhez hasonló ANYAJEGYE van?? furcsa nekem hogy anyajegy lenne,ráadásul azt mondta a születésem óta ott van.nem emlékszem h ott lett volna,és mostanában nőtt is réghez képest de mégis azt mondta nem lát rosszindulatu elváltozást.szóval vkinek ilyen?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témában: anyajegy

febr. 26. 16:14  Privát üzenet  

A válaszok
Igen ez anyajegy. Nem kell foglalkoznod vele, csak ha valami bajt okoz, de szinte biztos nem fog.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 26. 16:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

le lesz vetetve mert mindenbe beleakad,de olyan furcsa nekem hogy ilyen anyajegy is létezik.sajnos sztk-tehát kb futószallagon néztek át,és vhogy még mindig fenáll az aggodalmam.laposnak sose volt lapos de az utóbbi időkben megnőtt érezhetően

# 2/7Időpont febr. 26. 16:26 Privát üzenet
Mi benne a fura? Egyértelmű, hogy anyajegy. Ha nőtt akkor jó is, hogy megszabadulsz tőle.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 26. 16:53 Privát üzenet
Egyetértek mindenkivel. Sebésszel vetesd le, akkor nem nő vissza. Ráadásul elküldik szövettanra, a biztonság kedvéért. Nekem kettőt is levettek, mert útban volt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 26. 17:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

És mégegy kérdés:

Mennyi az eselye annak hogy a bőrgyógyász nem látta rosszindulatunak,mégis kiderül a szövettanon h az?

Menmyire pontos a bőrgyógyász megalapítása azzal a nagyítóval?

# 5/7Időpont febr. 26. 17:38 Privát üzenet
Írod nőtt is az utóbbi időben. Vetesd le feltétlenül. Csúnya is, és veszélyessé is válhat. Egyébként SZTK-ban nem mindég diagnosztizálják jól. Nem tűnik melanómának, de jobb megszabadulni az ilyentől.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 26. 17:41 Privát üzenet
Ránézésre nincs vele baj, nem szabálytalan formájú, nem többszínű stb. A növekedés meg magában nem rosszindulatú folyamat. Nem valószínű, hogy baj van vele. Amúgy ha rosszindulatúnak látja sem írja rá feltétlenül a lapra, de szerintem a tiéddel semmi baj nem lesz.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont febr. 26. 21:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyajegyet szoktak a fülről eltávolítani? Vagy felesleges ha nincs vele gond?
Holnap anyajegy levétel. Mire gondoljak?
Nem rosszindulató anyajegy esetén újabb biztonsági zóna kimetszése?
Mi lehet ez az anyajegy körül?
Anyajegy leszedése után heg?
Csíp szúr egy egészen kicsi vilagosbarna anyajegy már gyerekkorom óta a nyakamon! Most megszeretném nézetni. Szerintetek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!