Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor mehetek újra plazmát adni?

Mikor mehetek újra plazmát adni?

Figyelt kérdés

Ma voltam plazmát adni (10-kor lett vége) és az érdekelne, hogy mikor mehetek újra, 3 napnak kell eltelnie azaz 72 órának de akkor én kérhetek időpontot szombatra?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2019. febr. 27. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérni bármit lehet, legfeljebb nem kapsz. De ha megpróbálsz időpontot kérni, és szombatra nem adnak, akkor adnak máskorra. Ők tudják a tutit, hogy mikor mehetsz újra, azért is megéri felhívni őket.
2019. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A három napos menetekkel már megszívtam sajnos... Nem ajánlom, főleg, ha csak egy vénád alkalmas. Egy hónap után azt vettem észre, hogy egyre többet alszok, fáradt vagyok, végül le is betegedtem. Kétszer csináltam olyan hónapot, amikor 5-6 alkalmat játszottam le, mindkétszer ez lett a vége. Az utolsónál épp-csak határértéken maradt a fehérjém, ha picit lejjebb kúszik már nem is adhatok. Kicsit finomabban bánj magaddal, mert ha benáthásodsz, akkor nemhogy 3 naponta, de semennyire sem adhatsz, amíg beteg vagy. Nekem most a másfél-két hetente járkálás a ritmus, ez elég tarthatónak tűnik. Nyilván meglesz a böjtje, de a tandíj az tandíj, fizetni kell valamiből... Inkább így árulom a testem, mint máshogy! :)
2019. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!