Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szülés közben túlerőltetett...

Szülés közben túlerőltetett derekamra mit használjak?

Figyelt kérdés

Apás szülés volt. Dokim a kitolási szakaszban megkérte a férjem, hogy nyúljon át a derekam alatt és nyomáskor toljon előre ahogy csak tud, ezzel is segítve a baba haladását. Gyorsan kint is volt, amiért hálas vagyok, de azóta nagyon fáj a derekam. 1,5 hónapja szültem és néha alig bírok felállni az ágyról, a menésem pedig mint aki bekakált. De ilyenkor eléggé fáj.

Mit lehet rá használni? Kenhetem valamivel?


2019. febr. 28. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen csontkovácsot vagy hasonlót keress meg.
2019. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Csontkovács helyett háziorvos, utaljon be reumatológiára és neurológiára!
2019. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennyire komoly lenne?
2019. febr. 28. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Reumatológián heteket-hónapokat kell várni, amíg először orvos elé kerülsz, a csontkovács ennél garantáltan gyorsabban tud fogadni. Csak ne egy kóklert keress fel, ha bp.-i vagy, tudok egyet ajánlani.
2019. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És igen, ennyire komoly. Szülés előtt az izületek, porcok lazákká válnak, ezzel téve lehetővé a szülést. Viszont így nagyon könnyen sérülhetsz is, a nyomástól valami most nem ott van, ahol lennie kellene, ezt pedig még addig kell helyre tenni, amíg nem áll vissza a porcok-izületek normál merevsége.
2019. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!