Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Galandféreg? Férgesség? Nem...

Galandféreg? Férgesség? Nem nekem, nem fogyásra mert 161 vagyok és 38! (csak leszögezés képpen!

Figyelt kérdés

Milyen gyógyszerben van bélféreg vagy olyan basztilla vagy olyan dolog amibe galandféreg van?! MÉG EGYSZER NEM NEKEM KELL!

Idétlen komment nem kell



2019. márc. 4. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Értem, hogy nem kell idétlen komment, de mást meg erre nem nagyon lehet írni.

Most akkor olyan szer kéne, amiben VAN féreg, féreg elleni szer kell, vagy most akkor mi is van?

2019. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező 38 kg vagy, ami már nem kicsit beteges és biztos vagyok benne, hogy neked kell a bélféreg, hogy mégjobban lefogyj. Inkább menj el pszichológushoz, vagy inkább pszichiáterthez, mert komoly gondok vannak veled! Ha mégsem neked kéne, akkor az illetőnek is ezt ajánlom.
2019. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem és hízókúrám vagyok! És olyan kell ami okozza
2019. márc. 4. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Jahogy... Hát...szerintem az árokzsír tuti beválik. A kötelező oltások meg féregtelenítések miatt kicsit nehezebb, de csak lehet tán olyan kutya- vagy macskaszart találni, amiben van.
2019. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Patikában ilyet tuti, hogy nem árulnak. Csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy mondd el ezt egy orvosnak és majd meglátod mi a véleménye. Az biztos, hogy baj van veled (vagy az ismerősöddel) ha ilyeneket forgatsz a fejedben.

Egyetlen ilyet hallottam: Mária Callas volt, meg is halt még fiatalon

2019. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elképesztő, tegnap talaltam leszakadt feregreszeket a wc közben, azóta x.rni sem merek és kivagyok, ez meg itt vergődik hogyan kapja el….
febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!