Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nincs nagy baj?

Ugye nincs nagy baj?

Figyelt kérdés
Előző héten csütörtökön szőrtelenítettem egy kényes területet szemöldök csípesszel. Alá volt nőve több helye a szőr azokat ki kellett szedegessem. Sajnos eléggé begyulladt ezért befújtam férfi parfümmel. Aztán elmentem zuhanyozni, zuhanyzás után teljesen behintőporoztam az egész területet. Szombaton elkezdett ott viszketni. Mire észre vettem egy csík volt feldagadva a területén.(mint egy karcolás) Szombat- vasárnap nagyon viszketett. Tegnap már nem, mintha egy kis javulást látnék, de aggaszt mi lehet ez. Amúgy nem vagyok rosszul, ha jól emlékszem lehet volt ilyen karcom egyszer régebben(de az elmúlt) Ez a karc pár centis, piros és fel van dagadva.

2019. márc. 5. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg szőrtüszőgyulladás is lehet. Nyugi, ez szinte minden embernek van.

A karcolás... hát, nem lehet, hogy a csipesszel véletlenül megkarcoltad? Vagy a körmöddel.


De parfümöt minek fújtál rá? Az nagyon káros a gyulladt területekre! Hintőpor helyett használj inkább kenőcsöket, például neogranormon, aloevera krém, vagy valamilyen gyulladáscsökkentő. Esetleg körömvirágkrém.

Ne nyúlkálj hozzá, maximum tiszta kézzel. Ne vakard, akármennyire is viszket. El fog múlni.



L

2019. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!