Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt mar valakinek olyan hogy...

Barbinyocska kérdése:

Volt mar valakinek olyan hogy a jobb oldalan a fejen aramutes szeru fajas? Hetekig majd hetekig abba hagyja es ujra visszater. Neurologus szerint mozgaszervi de nem volt rontgenem es felek most hogy ujra elojott.

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb kézfejem egy pontján volt, eleinte naponta, aztán elmúlt, néha visszatért, ennek 3 éve, de néha még előfordul. Doki nem tudott rá mint mondani, szerinte beütöttem, ami nem igaz. Hirtelen, nagyon éles fájdalom, összerándulok bele.
2019. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az arcon van? Egyébként így első hallásra arcidegzsábának, latinul trigeminus neuralgiának hangzik. A mozgásszervi fájdalmak nem szoktak áramütésszerű fájdalommal járni. Mindenképpen neurológusnak kell kezelni. Ha nem múlik el, akkor addig kell a nyakukra járni amíg nem vesznek komolyan!

Egyébként ezt így elmondtad a neurológusnak is, mert az áramütésszerű részre általában a neurológus felkapja a fejét...

2019. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az arcon, a fejemen erzem neha a nyakamon.. mondtam igen.
2019. márc. 7. 07:33
 4/4 lol12334 ***** válasza:
2. miért kapja fel a fejét arra az orvos? hasonló panaszaim vannak.
2021. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!