Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fèlek a haláltól, egyszerűen...

Maci feri kérdése:

Fèlek a haláltól, egyszerűen nem tudom feldolgozni. Folyamatosan csak emèszt-bánt. Nem bírom felfogni!? Hogy egyszer nem leszek.

Figyelt kérdés
Csak 20 èves srác vagyok. Több ève boldog párkapcsolatban. Jó családi háttèrrel. Semmi olyan dolog nincs ami ezt kiváltotta volna, semmi halál eset. Nem tudom mièrt emèszt ennyire. Már lassan azon gondolkodom, hogy pszichológushoz kellene menni.

2019. márc. 7. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy itt már a pszichológus kevés lesz. Inkább pszichiáterhez menj!
2019. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miből gondolod? Ennyire vèszes dolog lenne ez?
2019. márc. 7. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az segít, hogy hiszek benne, hogy ott még nincs vége a dolognak, hanem valami új kezdődik. Van, akinek meg az segít, ha inkább nem gondolkodik rajta, hiszen úgysem tudod elkerülni. Szerintem válaszd ki ezek közül az egyiket, és próbálj inkább más, értelmesebb dolgokkal elfoglalni magad.
2019. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazából pont azèrt fèlek ennyire,mert mèg semmit nem èltem ès rengeteg cèl ki van tűzve :) Próbálom ilyennel nyugtatni magam èn is,valahogy a beletörődès a nincsbe nálam nem opció
2019. márc. 8. 22:48
 5/6 anonim válasza:
100%

Ugyan ez van velem is! Nekem a hittan tanárom egyszer azt mondta (hívő vagyok), hogy az emberek örök életűek és az Isten leküldi őket a földre, hogy valami dolgok teljesítsenek és ha már teljesítették a nekik kitűzött feladatot, újra vissza mennek a menybe. És még azt is, hogy Isten megígérte, hogy egyszer visszajön a földre az összes halott emberrel... És én azt gondolom, hogy e menyben minden jó és ott nincsenek betegségek, se semmi és ott boldogan élhet a lelked a már nem élő szeretteiddel...

Nekem ez segített

2019. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. En 30 eves ki vagyok es engem csak ebben az életkorban kezdett el foglalkoztatni ez a gondolat, mint teged. Szerintem nem gaz, ez is egy lelki fokyamat, en annak tudom be hogy eddig 20on évesen egyaltalan nem volt az agyamban ez a dolog meg betegsegtudat sem. Most hirtelenjebe meg 30 év után belegondoltam dolgokba es ezt igy dolgozza fel a tudatom. Édesanyám ugyanigy volt vele h fiatalon ő is félt az elmulastol de ez idovel atfordul megbekelesse. Egy lelki munka. Fordulj vmi spirituális dolog fele, ami neked kenyelmes. A lelki eletunkkel is törődni kell :) Es ne.félj ezzel nem vagy egyedul! Az elet ajándék es csoda...
2019. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!