Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a háziorvosomnal...

Hogyan tudnék a háziorvosomnal feliratni xanaxot?

Figyelt kérdés

Új helyre költöztünk, így más lett a háziorvosom. A régi többször is írt fel annak idején frontint, depresszió + nem tudok aludni egyáltalán. Frontin nem igazán hatott, ezért gondoltam xanaxra.

Igazából nincs kedvem jelenleg elmesélni az okokat, és ott sem nagyon szeretném, hiszen ez az új háziorvosom előtt kellemetlen lenne. Természetesen nem mindennap vettem be akkor sem, de szükség lenne rá, hogyan tudnék szerezni xanaxot? Lehetőleg a kérdésemre szeretnék választ kapni, és nem a következményekről. Köszi a választ.



2019. márc. 8. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát a Xanax és Frontin hatóanyaga egyébként ugyanaz (alprazolám). De akkor 0.25 helyett lehet 0.5-öset is kérni. Szerintem csak mondd hogy nyugtalanságra, álmatlanságra szoktál lefekvés előtt napi egyet bevenni, és szeretnéd ha felírná neked. Lehet, hogy ennyi is elég lesz és nem fog kérdezősködni.
2019. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!