Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy az orvosom...

Az normális, hogy az orvosom nem akarja megvizsgáltatni a derekam?

Figyelt kérdés

Már másodjára jártam vele a derékproblémáimmal, miszerint 1 évvel ezelőtt meghúztam a derekam egy nehéz súly emelése közben, de nagy valószínűséggel nem csak egy szimpla meghúzás volt. Különösebben nem befolyásolja a mindennapjaimat, elviselhető a fájdalom, illetve csak akkor jelentkezik, ha lehajolok. Már két alkalommal jártam nála, de csak gyulladáscsökkentőt írt fel azzal a címszóval, hogy amíg nem hat ki a mindennapjaimra, felesleges CT vizsgálatot és társait végezni. Most velem, vagy az orvossal van a probléma? Szerintem illene beutalót adnia valahova, még ha nem is fáj annyira.


21/F



2019. márc. 14. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Miért kéne beutaló? Felnőtt ember vagy, menj el egy ortopédiára ha ennyire zavar. Bár nem tudom milyen csodát vársz, de ha ennyire zavar, akkor menj utána magadtól.
2019. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Google a barátod, rákeresel, hol csinálnak magánban, és elmész.

TB alapon CT-zennek meg egy húzódás miatt??

2019. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy húzódás. Annak el kellett volna múlnia. Fizetni meg nem szeretnék érte, ha ingyen is meg lehet oldani.
2019. márc. 14. 11:37
 4/18 A kérdező kommentje:
Egy éve fenn álló probléma és nem úgy tűnik, mint ami múlni akarna.
2019. márc. 14. 11:39
 5/18 anonim ***** válasza:

Azt sikerült leszűrnöd a történetedből, hogy ez ingyen is megoldható?

Egyébként de, egy izomhúzódás simán kihathat évekig. Lehet csak sportolnod kéne és elmúlna.

2019. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sportolok. Pont azzal gyilkoltam meg a derekam. Egyébként nem értem miért kellene befizetnem magánrendelésre, ha már egyszer fizetem a TB-t, illetve ezt a hangnemet sem teljesen értem. Írtam bármi sértőt, amit ennyire a szívedre vettél?
2019. márc. 14. 11:47
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Milyen hangnemet? Menstruálsz? Lehet azért fáj a derekad...
2019. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindenki magából indul ki. A nők szoktak ennyire ingerültek lenni. Javaslok valami görcsoldót.
2019. márc. 14. 11:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Okééé :D
2019. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csináltass egy magán CT-t. Nem fognak elküldeni, túl fiatal vagy. Én is akartam gerinc MR-t és azt mondták a reumatológián, hogy olyanokat küldenek arra, akik mozogni már nem bírnak szinte. Ennyit erről!
2019. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!