Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szexualis feszültség kiválth...

Aladarzsomle kérdése:

A szexualis feszültség kiválthat a lányoknál vizelési ingert?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal ( ő lány én fiú vagyok) egyik délután összebújtunk filmeztünk stb... Azt vettem észre hogy irreálisan sokat ment WCre. Később simiztük is egymást, ugyan csak ruhában így barátilag de akkor is nagyon sokat ment WCre. És biztos hogy pisilt mivel hallottam. Kiválthat ilyen ingert a lányokból ez a fajta tevékenység. 16 évesek vagyunk mindketten. Válaszokhoz légyszi kort is írjatok.

2019. márc. 14. 16:06
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem , valószinu fel van fázva . :) viszont teli hólyaggal intenzívebb az orgazmus , csak mondom :) 35N
2019. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg felfázás.

Bár mondjuk én az a típus vagyok aki ha fel van izgulva 5 percenként pisil.

De szö nincs izgatásról akkor ez felfázás

25N

2019. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Ui. Azt hozzáteszem igaza van az elsőnek én is akkor élvezek nagyobbat ha pisilnem kell.

Bár ez nem mindenkinek jó

Van aki eltud menni van aki nem.

N

2019. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Le fognak pontozni, de nem érdekel. Dom vagyok. Az egyik subom egyenesen igényelte, hogy katéterrel feltöltsük a hólyagját. A csendes kislány akkorákat élvezett, hogy beleremegtek a falak.


Vagyis lehet összefüggés.

2019. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
78%

Te szájhős Dom, aztán hogy töltötted fel a hólyagját, injekcióstűvel? :)

Nekem elég, ha megiszok 2 pohár vizet :)

2019. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves! Majd itt neked fogom bizonyítani-bizonygatni, hogy igazat mondok! Fényképet is tegyek ki?


Katéter, fiziológiás sóoldat, komoly előkészületek és sterilitás. Ennyi.


És bocs, a "csípőből fikázásodra" nem vagyok kíváncsi.

2019. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Ez normális!

Abszolut okozhat vizelési ingert a fokozott izgalom!!! S nem mindeninek jó a teli hólyaggal orgazmus, mert hamar kiürülhet annak a tartalma s az bizony kellemetlen lehet....

2019. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Simán meglehet az is hogy nem wcre járt ki,hanem kicsit simogatni magát..ha kíván téged és esetleg te is őt akkor abban semmi rossz nincs ha mondjuk esetleg máskor kicsit jobban és célravezetőbben simogatjátok egymást :).
2019. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!