Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan 7 hónapja szültem. ,...

Lassan 7 hónapja szültem. , Most 1 hete minden reggel felkelés után nemsokkal hányinger, fejfájás enyhe alhasi görcs gyomor fájdalom. Nemrég múlt el a menstruációm, terhesség kizárva volt teszt negatív lett. Mitől jelentkezhetnek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg nem kizárt a terhesség, ha a menzesz elötti napokban vagy a menzesz alatt, esetleg közvetlen utána lettél terhes, a tünetek igen erösen erre mutatnak. Akkor ugyanis a menzeszed rendesen megjön, a teszt meg negatív, mert még túl korai.

Nem írtad, mikor volt a menzeszed, de az utolsó aktustól számított 10-14 nap után lehet legkorábban pozitív a teszt.


Ha nem terhesség, akkor lehet esetleg valamiféle gyomorfertözés is.

2019. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit nem írtál, védekeztek egyáltalán, és ha igen, hogyan?
2019. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Terhesség NEM kizárt.


De akármilyen baktérium, vírus is lehet.

Ebből senki nem fogja megmondani, itt a gyakorin.

El kell menni az orvoshoz, nincs mese.

2019. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy 4 hónapja voltam eggyütt párommal akkor nem védekeztünk megszakításos volt.Viszont 4 hónapja minden hónapban rendesen megjött 4 5 napig tartott.Azért gondoltam hogy a terhesség kizárva a teszt is negatív lett.Mindenképpen megyek orvoshoz amint tudok.Csak érdekelt volna hátha volt már valaki így :/ Viszont pár napja volt egy gyomorrontásom sajnos romlott volt a hús amit ettem utána 2 napig hányinger+Hasmenés.De az alhasi görcs meg a fejfájás nem hiszem hogy attol lenne.
2019. márc. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!