Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Lassan 7 hónapja szültem. , Most 1 hete minden reggel felkelés után nemsokkal hányinger, fejfájás enyhe alhasi görcs gyomor fájdalom. Nemrég múlt el a menstruációm, terhesség kizárva volt teszt negatív lett. Mitől jelentkezhetnek ezek a tünetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hányinger, fejfájás, alhasi görcs, gyomorfájdalom

márc. 15. 18:12  Privát üzenet  

A válaszok

Elvileg nem kizárt a terhesség, ha a menzesz elötti napokban vagy a menzesz alatt, esetleg közvetlen utána lettél terhes, a tünetek igen erösen erre mutatnak. Akkor ugyanis a menzeszed rendesen megjön, a teszt meg negatív, mert még túl korai.

Nem írtad, mikor volt a menzeszed, de az utolsó aktustól számított 10-14 nap után lehet legkorábban pozitív a teszt.

Ha nem terhesség, akkor lehet esetleg valamiféle gyomorfertözés is.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 15. 18:33 Privát üzenet
Amit nem írtál, védekeztek egyáltalán, és ha igen, hogyan?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 15. 18:34 Privát üzenet

Terhesség NEM kizárt.

De akármilyen baktérium, vírus is lehet.

Ebből senki nem fogja megmondani, itt a gyakorin.

El kell menni az orvoshoz, nincs mese.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 15. 19:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az igazság az,hogy 4 hónapja voltam eggyütt párommal akkor nem védekeztünk megszakításos volt.Viszont 4 hónapja minden hónapban rendesen megjött 4 5 napig tartott.Azért gondoltam hogy a terhesség kizárva a teszt is negatív lett.Mindenképpen megyek orvoshoz amint tudok.Csak érdekelt volna hátha volt már valaki így :/ Viszont pár napja volt egy gyomorrontásom sajnos romlott volt a hús amit ettem utána 2 napig hányinger+Hasmenés.De az alhasi görcs meg a fejfájás nem hiszem hogy attol lenne.

# 4/4Időpont márc. 15. 20:14 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezek a jelek utalhatnak a terhességre? És miben különbözik a várandós rosszullét a "normáltól"?
SOS Megjött a havi vérzésem de egy napot mindig kihagy aztán újból megvan miért van ez? Illetve hányingerem van Lehet az hogy terhes vagyok?
Szerintetek ez terhesség?
Egész napos hányinger feltétlenül terhesség?
Ez mi lehet? Betegség bujkál bennem vagy terhes lehetek?
Harmadik honapban (terhessegnel) korubelul mennyire latszik? Hizas? Es ilyenkor tunetek? Marmint mar van hanyinger?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!