Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Volt már valakinek hasonló?

Ha lehajolok és mély levegőt veszek, akkor a hasamban olyan mintha begörcsölne valami. Nagyon furcsa érzés kb 1 mp-ig tart. Ez baj lehet? 17f

Keress kérdéseket hasonló témákban: görcs, lehajoláskor, levegő

márc. 15. 18:28  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem beszorul a levegő. Próbáld kiegyenesíteni magad és esetleg többet mozogni. Ha erősebb lesz a hasizmod szerintem nem fog beszorulni a levegő. Jobbulást.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 15. 18:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kíváncsi vagyok, hátha valakinek van hasonló. Hónapok óta van 1 lilás folt a hátamon. Nem anyajegy, nem ütöttem be. Nem fáj, nem viszket. Mi lehet ez?
Nagy-Britanniában lehet kapni Salvus vízhez hasonló gyógyvizet?
Szédüléssel kapcsolatos dolgok. Kinek volt ehhez hasonló? (többi lent)
20. heti ultrahangon a baba bal agyféltekéjén cisztát találtak. Legközelebb 3 hét múlva kell vissza menni. Orvosom ajánlotta a debreceni diagnosztikát. Valakinek volt hasonló...
Rosszullét okozta probléma, többi lent : Hasonló tapasztalat? Esetleg tanács hova fordulhatnék?
Mitől fájhat a farok csont? Van valaki aki esetleg volt orvosnál ezzel a problémával vagy volt hasonló problémája és tudja, hogy milyen orvoshoz kell menni és milyen kezeléssel lehet kezelni.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!