Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fehér tejszerű cucc pisilés...

Fehér tejszerű cucc pisilés után. Mi ez?

Figyelt kérdés
Közben semmi olyat nem vettem észre ami nem normális,de mielőtt még befejeztem volna jött egy kevéske tejszerű valami is..Még sose volt ehhez hasonló,vagy vizeleti problémám. Nem érzek fájdalmat,se olyan érzést,hogy mindig pisilni kéne. Jó olykor akkor,mikor még épp ott vagyok és így kicsit elhúzódik,mintha még jönne,de máskor nem. Ugye nem kell aggódjak? 19/F
2019. márc. 17. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Picit aggódhatsz, mert valószínűleg húgyúti gyulladásod van. Gondolom az első reggeli vizelés fehéresebb, gennyesebb.

Azért jó volna tesztet csinálni urológiai rendelésen. (Nem kell beutaló)

2019. márc. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ejjj

Hát ez most volt 0 órakor,majd a reggelit is megnézem..

És ez a gyulladás mennyire számít komoly dolognak és hogy kezelik?

2019. márc. 17. 01:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyanitom alvás közben elélveztél,és sperma nem kifelé jött,hanem a prosztatánál a húgy csőbe kerülve felfelé a húgyhólyagba .Ezután az első pisiléskor folyik ki .

Ez nem betegség .

2019. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Hogy mennyire számít komolynak azt az orvosnál mondják el. Ez egy betegség minél hamarabb kezelni kell.

2019. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És ha nem emlékszem, hogy elélveztem volna?
2019. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!