Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az omega halolaj tényleg...

Az omega halolaj tényleg fokozza az agyi aktivitást? Aki már próbálta írjon már a tapasztalatokról!

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen így fogalmaznék, de valóban jótékony hatásúak az omega-3 zsírsavak az agyban lévő idegsejtek számára, fontos szerepet töltenek be a kommunikációs folyamatokban, de ezen kívül számos más hatásuk is van (pl. a koleszterinszint mérséklése, így az érelmeszesedés kialakulásának csökkentése).

Én vizsgaidőszakban szedem, sokkal hatékonyabban tanulok a segítségével, meleg szívvel ajánlom. :)

2019. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fokozza, inkább támogatja az agyműködést úgy általánosságban. Egészségesebb tengeri halakat enni rendszeresen, de ha ez nem megoldható, a halolaj biztos, hogy jótékony hatású.
2019. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. hsz köszönöm szépen...mennyi idő után kezd hatni? Vizsgaidőszak előtt mikor kezded el szedni és naponta 2-szer?
2019. márc. 17. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggel és este 1-1 szemet szoktam a Das Gesunde Plus márkából, Dm-ben szoktam venni. 1-2 héttel vizsgaidőszak előtt már szoktam szedni, és így jól tudok haladni a tanulással. Remélem neked is beválik! :)
2019. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!