Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lány vagyok, de meleg fiú...

Lány vagyok, de meleg fiú szeretnék lenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval... először is

tudom, hogy ez most nagyon furán hangzik, de már egy jó ideje (másfél éve) gondolkozom azon, hogy lehet, hogy fiúnak kellett volna születnem

Meleg fiúnak

Igen, jól olvastad


Magamat nem is tudnám elképzelni fiúval így, hogy lány vagyok

Ebben az a furcsa, hogy volt már egy pár kapcsolatom, de valahogy másfél éve egyáltalán nem akarok

Mármint nyilván akarok, csak úgy, hogy én is fiú vagyok

Lányként nem

(Remélem érthetően megfogalmaztam, bocsi ha nem)

És általában legtöbbször a meleg fiúk tetszenek meg...De nem szeretem ha egy fiú túl férfias vagy domináns, inkább legyen érzékeny, aranyos


(Ha úgy hozta volna a sors, hogy fiúnak születek akkor valahogy úgy érzem, hogy én lennék a domináns/aktív fél a kapcsolatban xdd)


Valaki segítsen, nem tudom miért érzek így, és hogy mit tehetnék

Vagy, hogy ennek egyáltalán van e valami oka


17L


2019. márc. 18. 19:20
1 2
 1/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

dominans igynis lehetsz...


minis hianyzik? Fius kinezeted nincs, vagy "lent" akarsz fiu lenni?

2019. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hormonterápia.

De ne húzd az időt, mert minél fiatalabb vagy, annál jobb eredményeket érhetszel.

2019. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
A végeredmény ugyanaz, nem? Így is úgy is kolbászt akarsz...
2019. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1

Nem, a kinézetem egyáltalán nem fiús

Viszont szeretném ha az lenne, de nagyon lányos arcom van..az alakom is nagyon lányos..

És igen gondolkodtam, hogy "lent" is meg kéne csinálni egy műtéttel, de még egyáltalán nem vagyok biztos benne..

2019. márc. 18. 19:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is éreztem így,ha gondolod beszélgethetünk róla. :)

(19l)

2019. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

17 evesen varhatsz


sokan irigyelnek biztos miatta lanyok es olyan fiuk akik lanyosak lennenek


Gondolom magadtol isntudod hogy erdemes nagyon sokat utana olvasnod, sokan megbantak ezeket, vagy semmi nem valtozott vags rosszabb lett, kevesen vannak akiknek tenyleg a kulso megvaltozas hianyzott es ezert lettek boldogok

2019. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 ez igaz de leginkabb fiukra


lanyok sokkal inkabb hormonfuggok es ha o mar most nagyon lanyos, akkor mindegy hogy kapkodva kezdi el mar, rengeteget fog szenvedni es utana h.megtobbet ha valami balul ut ki

2019. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm pont ugyanebben a cipőben jár. Pontosabban ő már hivatalosan is férfi. A személyi igazolványában is az új személyazonossága szerepel.

Nagyon hosszú utat járt be. Viszont ő mindig is biztos volt abban, hogy lélekben egy meleg férfi.

Ha te nem vagy biztos benne, akkor lehet, hogy ez csak egy ún. útkereső állapot. Első körben keresned kellene egy jó pszichológust. Van időd, 17 évesen még tisztába jöhetsz saját magaddal. Beavatkozást nem javasolnék addig, amíg bizonytalan vagy.

2019. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3%
ne varj senkire semmire,irany az orvos kezd el a hormon therapiat,es mutesd meg magad,mert lehet megbanod,hogy nem csinaltad meg,a yutubon van sok video errol , igen van oka rossz testbe szuletel,tegy rola hogy vissza kapd a lenyed
2019. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező, ezért tök fölösleges átműttetned magad. Te egy domináns lány vagy, keresned kell egy hetero sub fiút.


Egyébként ez a liberálisok elborult agymosása, hogy az embernek van némi fétise és műttesd meg magad... Fogod magad keresel magad mellé egy aranyos fiút aki tetszik, elmentek egy szexshopba vesztek egy felcsatolhatóst, aztán jól érzitek magatokat.

Továbbá nem tudom, hogy egy átoperált emberi roncs nyomorékkal ki jönne össze szívesen...

2019. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!