Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiütés a kezemen?

Badomens99 kérdése:

Kiütés a kezemen?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja jelentkezett egyik kezemen pár piros folt, néha eltűnik, aztán megint előjön. Nem sokkal miután az első kezemen jelentkezett, megjelent a másikon is. Nem viszket, nem is fáj, csak ha vizet engedek rá akkor csíp egy picit.

Csalán meg hasonló dolgokat kilehet zárni mert városban élek és nem járok természetbe. Kiskoromban allergiás voltam, de fulladásos volt és nem ilyen formában jelentkezett, meg persze szerintem ki is nőttem az allergiát mert már nagyon régen nem volt vele gondom.

Orvostól kaptam egy kenőcsöt más problémámra, de nem a kezemet kenem vele és azthiszem hogy a 'kiütés' már azelőtt is jelen volt. Tüsfürdő ugyanaz mint eddig, és enni se eszek semmit amit eddig nem.


Mint ahogy már mondtam van hogy egy pár napig nem látom, aztán megint jelentkezik.


[link]


Elnézést a rossz minőségű képekért, sajnos nem sikerült jobbat, és a helyesírási hibákért is elnézést, már régen gyakoroltam a Magyart.


19/F



2019. márc. 19. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet pl ekcéma, ételtől is lehet. Kenegesd körömvirág krémmel.
2019. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!